Jooga-Mõmmi loovustund ja raamatu esitlus

NB! Esitlus jääb praegu eriolukorra tõttu ära, sest Apollo pood on suletud. Mõtleme midagi välja online variandis, jälgi uudiseid Loovlapse Facebooki lehel:)

***

Oled väga teretulnud 21. märtsil kell 12.00 Solarise Apollo raamatupoodi, et tähistada vahva lasteraamatu “Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutused lastele” sündi!

Jooga-Mõmmi raamat on juturaamat lastele, mille abil lihtsaid lõdvestusharjutusi kogeda ja õppida.

Tulemas on lõbus loovustund, kus õpime lihtsaid lõdvestusharjutusi, teeme veidi lastejoogat, meisterdame Jooga-Mõmmisid ja värvime Jooga-Mõmmi värvimislehti.

Lisaks toimub õnneloos, kus auhinnaks Jooga-Mõmmi raamat ning Jooga-Mõmmi kaunis raamitud poster raamatu illustraator Kadri Võsumäelt. 

Mis toimuma hakkab?

  • Tutvume raamatuga
  • Õpime Jooga-Mõmmi lihtsaid lõdvestusharjutusi 
  • Teeme veidi lastejoogat (selleks ei pea olema erillist riietust)
  • Meisterdame! Iga laps saab meisterdada oma väikese Jooga-Mõmmi
  • Värvime Jooga-Mõmmi värvimislehti
  • Osaleme õnneloosis, mille auhinnaks Jooga-Mõmmi raamat ning illustraator Kadri Võsumäe poolt kaunis Jooga-Mõmmi poster

Sündmus on tasuta!

Toimumisaeg ja -koht: laupäev, 21. märts kell 12.00 Solarise Keskuse Apollo raamatupoed. Loovustunni orienteeruv kestvus 1-1,5 tundi:)

Tore, kui annad oma tulekust meile märku: jaana@loovlaps.ee

Jooga-Mõmmi raamatust leiad toreda lastejutu, kus Mustikametsa Mõmm õpetab oma sõpradele metsaloomadele lihtsaid lõdvestusharjutusi.

Lihtsad hingamisharjutused ja Mõmmi lemmikud joogaharjutused aitavad lastel enda jaoks rahuhetki luua.

Raamatuesitluse päeval on kaupluses raamat Apollo Klubi liikmele 10% soodsam!

 

Ootame Sind rõõmuga!

Jaana, Kadri (nagumuinasjutus.ee) ja Pegasuse Kirjastuse tiim

Raamatu saad endale osta:


Loovuskohvik

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga