Loovlaps

Loovlapse blogis toimetavad Jaana ja Kristel. Saame tuttavaks! 🙂

Hei! Mina olen Jaana.

Väärtustan arengut, pidevat kasvamist, avastamist ja loomist. Usun, et elu on liiga suur selleks, et seda väikselt elada. Usun, et muutused saavad alguse meist endist ning meil on vägi soovitud elu loomiseks, õnneliku keskkonna kujundamiseks ning tõeliselt rikastavaks eneseteostuseks.

Loovus on minu elu keskne väärtus, mille uurimise ja jagamisega olen erinevates vormides tegelenud terve oma elu. 2010. aastal asutasin inimeste loova enesekindluse jõustamiseks firma nimega Loovuskohvik. Peale seda olen läbi kirjatükkide ning loovustreeninguid, lastejoogat, kunstitubasid ja shindo treeninguid läbi viies jaganud huvilistele loovust ja tervist jõustavaid nippe. 2017. aastal sündis ka blogi-veebileht Loovlaps.ee ja rõõm on Sind siin veebilehel kohata 🙂 PS! Tule ka sõbraks meie Facebooki lehele ja Instagrami ja liitu uudiskirja listiga lehe jaluses 😉

2016. aastal ilmus ka minu esimene raamat “Loova elu teejuht”, et pakkuda inimestele tore ja loov tööriist ilusa elu kujundamiseks ja 2017. aastal ilmus mu esimene lasteraamat “Minu armas südameloom”, et iga väike armas hing õpiks oma südame häält kuulama.

Võta minuga ühendust: jaana@loovlaps.ee või (+372) 569 569 21

Minu CV leiad siit.

Loomisrõõmu!!!

 

***

Kristel Tammin

Tere! Mina olen Kristel.

Lõviosa oma elust pole ma end eriti loovaks pidanud. Nüüdseks tean, et see oli üks suur valearusaam. Tagasivaadates ma näen, et olen loovust rakendanud nii koolilapsena moedisaine kritseldades kui peale gümnaasiumi jumestuskunsti õppides. Seejärel ettevõtlust ja projektijuhtimist õppides – tuli olla väga loov, kuidas eksamimaterjal ühe ööga pähe saada 🙂

Siis viis tee Eesti Kunstiakadeemiasse taas rõivaste juurde, mis peagi muutus hoopis kodutekstiili- ja sisustusmaailmaks. Praeguseks rakendan loovust spordiklubides inimesi treenides, lastele joogatunde ja teisi vahvaid tegevusi planeerides ja õpetajatele workshoppe korraldades.

Minu sõnum inimestele on see, et me oleme andekad loojad igal sammul. Ja see, et “suguvõsas ei leidu kunstnikke,” ei ole mingi argument oma loovat poolt mitte märgata.

Võidab julgus peale hakata ja katsetada. Ükskõik mis valdkonnas. Nõustun Jaanaga – pole mõtet väikselt mängida. Õnn peitub selles, et teed seda, mis on huvitav ning mis südame helisema paneb. Kui loome, teeme ja oleme ilma hirmude ja kõhklusteta, üllatume ise ka, mida kõike võime korda saata.

Koordineerin Fun and Zen lastejooga tegemisi ning toimetan Fun and Zen Stuudios. Lisaks võime kohtuda spordiklubides Golden Club, Sparta ning Impuls.

Võta minuga ühendust: kristel@loovlaps.ee või (+372) 56 56 8253

Põnevat teekonda!