Loovlaps


Hei!

Olen kirjutanud 4 raamatut, mis on mõeldud laste jõustamiseks, laste loovuse ja enesekindluse toetamiseks, meelerahu suurendamiseks. Leiad need raamatupoodidest üle Eesti. Loodan, et need toovad rõõmu ja loovust Su lastele või lastele kellega töötad:)

Raamatute lühitutvustused leiad siit lehelt:)


Head avastamist!
Jaana

jaana@loovuskohvik.ee1.) Raamat “Jooga-Mõmmi enesekindluse rännak”

Enesekindlus võib vahel üsna lihtsasti kõikuma lüüa. Mõne väikese asja mõjul. Olgu selleks ebaõnn võistlustel, kellegi poolt öeldud kommentaar või tunne, et ei oska ühte või teist asja piisavalt. Just neist õpetabki Jooga-Mõmm oma sõpru üle saama. Tema lihtsad tarkuseterad õpetavad end rohkem väärtustama, keskenduma oma tugevustele ja sisemisele särale.

Raamatu autor Jaana Ojakäär-Kitsing on lastejooga õpetaja, kolme lapse ema ning raamatute “Loova elu teejuht”, “Pai lapse loovusele”, “Minu armas südameloom” ning „Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutused lastele“ autor.  Raamatu illustraator Kadri Võsumäe on kolme lapse ema, kes loob kunsti nii pisikestele kui ka suurtele. Tema pildid kaunistasid ka raamatut „Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutused lastele“.

Raamatu saad endale osta: Pegasuse kirjastusest, Rahva raamatust ja Apollo raamatupoest

Põnevat lugemist ja harjutamist:)

 

2.) Raamat “Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutused lastele”

Jooga-Mõmmi raamat on juturaamat lastele, mille abil lihtsaid lõdvestusharjutusi kogeda ja õppida:)

 

Kõigil on kiire. Me unustame endale puhkehetki lubada. Ka lapsi kimbutab stress ja üleväsimus. Mõnikord isegi ärevus või uneprobleemid. Kõige paremini aitab ikkagi lõdvestumine.

Selles raamatus tutvustab Jooga-Mõmm lihtsaid nippe pingete maandamiseks ning keha ja meele rahustamiseks. Sügav hingamine, rahulik liikumine ning tähelepanu toomine praegusesse hetke suudavad korda saata imesid.

Ava raamat ja asu koos metsaelanikega harjutama!

* Raamat on ilus värviline, kõvade kaantega ja 64 lk priske:)

Raamatu saad endale osta:  Apollo raamatupoest (viimased!)

Mõnusat lõdvestumist!!! 🙂 Loe lisa…

 

3.) Raamat “Pai lapse loovusele” – Raamat on läbimüüdud!

Kuidas teha pai pisikese inimese loovusele, et kasvaks üles üks elurõõmus ja loov laps?

Sellest raamatust leiavad vastuse nii lapsevanemad, lasteaia- ja kooliõpetajad kui ka huviringide juhendajad.

Raamatu kaante vahel on suur hulk harjutusi: lastejoogast tantsuni, kunstikatsetusi ja meisterdamist, näitlemist ja improviseerimist, abi meelerahu leidmisel ja nippe tööks tunnetega ning inspiratsiooni elu tähistamiseks.

Need on harjutused, kus pole liiga kitsaid juhiseid, sest nii jääb lastele ruumi oma loovust avastada ja arendada. Laps õpib seeläbi ennast paremini tundma, leiab oma erilised anded ja võimed ning kuulab oma südamesoove.

Muudame päevad eriliseks ja tähistame laste loovust!

Loe lisa…

 

4.) Raamat “Minu armas südameloom”– Raamat on läbimüüdud!

Kuulates oma südant, rändame eluteel rõõmsalt ja hoituna.

Südamelooma raamat aitab saada sõbraks oma armsa südameloomaga. Raamatukaante vahel on peidus õpetlik jutuke südameloomakesest ja peotäis toredaid harjutusi. Raamat õpetab keskenduma heale, kuulama oma südant ning austama iseennast ja teisi.

Armas raamatuke on müügil Rahva raamatu poodides ja Apollo poodides.

Loe lisa ja vaata oma südamelooma meisterdamise videot…