Loovlaps

Usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks.

Lapsed vajavad armastavat tähelepanu nii oma vanemate kui õpetajate, lapsehoidjate poolt. Seda tähelepanu saavad nad parimal moel täiskasvanutega koos tegutsedes, ühiselt luues, mängides ja leiutades. Sageli on aga lapsevanemate (ja kindlasti aegajalt ka õpetajate) pead tühjad – “Mida ometi lapsega koos toredat ja arendavat teha?”. Sellele küsimusele vastusena pakub nippe ja ideid loovlaps.ee blogi-veebileht.

Loovlaps.ee peamiseks sihtgrupiks on koolieelikute vanemad, lasteaedade õpetajad, lapsehoidjad, algklasside õpetajad, lasteringide juhendajad. Läbi nende inimeste saavad aga kasu eelkõige just lapsed, kes saavad osa põnevatest harjutustest, loovatest ülesannetest. Nii on laste loovus jõustatud ja kujutlusvõime ning mängurõõm toetatud.

Veebilehel olevad meetodid toetavad lapse terviklikku arengut, pöörates tähelepanu nii füüsilisele- kui vaimsele arengule, mängurõõmule, kujutlusvõime arengule kui tänapäeval väga aktuaalseks teemaks kujunenud lõdvestusoskuse arendamisele. Meetodid ja harjutused inspireerivad looma ning samas nautima loodut ja kultuuri me ümber.

 

Veebilehel on 6 peamist teemat:

  • Kunst ja meisterdamine – toredad ja lihtsad meisterdamisharjutused, mida lastega koos teha;
  • Liikumine – tervislikku eluviisi, liikumismänge, sporti väärtustavad harjutused;
  • Mängud – toredad lastele suunatud mängud;
  • Meelerahu – lõõgastumist ja rahunemist õpetavad harjutused;
  • Lasteköök – lihtsad retseptid lastega koos valmistamiseks;
  • Artiklipank – postitused ja artiklid loovuse teemal, intervjuud.

PS! Tule ka sõbraks meie Facebooki lehele ja Instagrami ja liitu uudiskirja listiga lehe jaluses 😉

 

Saame tuttavaks 🙂

 

Hei! Mina olen Jaana:)

Väärtustan arengut, pidevat kasvamist, avastamist ja loomist. Usun, et elu on liiga suur selleks, et seda väikselt elada. Usun, et muutused saavad alguse meist endist ning meil on vägi soovitud elu loomiseks, õnneliku keskkonna kujundamiseks ning tõeliselt rikastavaks eneseteostuseks.

Loovus on minu elu keskne väärtus, mille uurimise ja jagamisega olen erinevates vormides tegelenud terve oma elu. 2010. aastal asutasin inimeste loova enesekindluse jõustamiseks firma nimega Loovuskohvik. Peale seda olen läbi kirjatükkide ning loovustreeninguid, lastejoogat, kunstitubasid ja shindo treeninguid läbi viies jaganud huvilistele loovust ja tervist jõustavaid nippe.

2016. aastal ilmus ka minu esimene raamat “Loova elu teejuht”, et pakkuda inimestele tore ja loov tööriist ilusa elu kujundamiseks ja 2017. aastal ilmus mu esimene lasteraamat “Minu armas südameloom”, et iga väike armas hing õpiks oma südame häält kuulama. 2020. aastal ilmus mu teine lasteraamat “Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutused lastele”.

Minu CV leiad siit.

Loomisrõõmu!!!

Jaana

Võta minuga ühendust: jaana@loovuskohvik.ee või (+372) 569 569 21