Loovlaps

Hei! Mina olen Jaana:)

 

Väärtustan arengut, pidevat kasvamist, avastamist ja loomist. Usun, et elu on liiga suur selleks, et seda väikselt elada. Usun, et muutused saavad alguse meist endist ning meil on vägi soovitud elu loomiseks, õnneliku keskkonna kujundamiseks ning tõeliselt rikastavaks eneseteostuseks.

 

Loovus on minu elu keskne väärtus, mille uurimise ja jagamisega olen erinevates vormides tegelenud terve oma elu. 2010. aastal asutasin inimeste loova enesekindluse jõustamiseks firma nimega Loovuskohvik. Peale seda olen läbi kirjatükkide ning loovustreeninguid, lastejoogat, kunstitubasid ja shindo treeninguid läbi viies jaganud huvilistele loovust ja tervist jõustavaid nippe.

 

2017. aastal sündis ka blogi-veebileht Loovlaps.ee ja rõõm on Sind siin veebilehel kohata 🙂

PS!

Tule ka sõbraks meie Facebooki lehele ja Instagrami ja liitu uudiskirja listiga lehe jaluses 😉

 

2016. aastal ilmus ka minu esimene raamat “Loova elu teejuht”, et pakkuda inimestele tore ja loov tööriist ilusa elu kujundamiseks ja 2017. aastal ilmus mu esimene lasteraamat “Minu armas südameloom”, et iga väike armas hing õpiks oma südame häält kuulama. 2020. aastal ilmus mu teine lasteraamat “Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutused lastele”.

Minu CV leiad siit.

 

Loomisrõõmu!!!

Jaana

Võta minuga ühendust: jaana@loovuskohvik.ee või (+372) 569 569 21