Loovlaps

Loovjoonistamise töötoad (täiskasvanutele)

Sügisel on õuest saadav päikesedoos suvega võrreldes väiksem ja siis on hea aeg lasta oma sisemise päikese valgusel särada. Parim viis selleks on sukelduda loovuslainesse, sest meie enda loovus ja selle väljendamine paneb meid oma isikupäras tõeliselt särisema-surisema ja täidab rõõmuga!

Minu lemmik viis loovuselainele häälestumiseks ja loovuse väljendamiseks on loovjoonistamine. Just see on põhjus, miks kutsun ka Sind loovjoonistamise põnevust avastama! Kohtume igal sügiskuul ja teeme endale loovjoonistamisega “loovushooldust”:)

Seejuures pole oluline, kas hoidsid viimati pliiatsit joonistamiseks käes nädalapäevad tagasi või on sellest möödunud 25 aastat, sest siin töötubades oskab absoluutselt igaüks joonistada!

Kolmel sügislaupäeval teeme loovaid joonistamisharjutusi, mis aitavad mõtte vabaks lasta, loovuse valla päästa ja põnevaid kujutisi luua.

Loova joonistamise töötubades katsetame erinevate stiilide, harjutuste ja vahenditega. Loovushommikutel saad nautida kohalolekut, loomisrõõmu ja eksperimenteerimist. Iga hommik on omanäoline ja eriline.

  • Toimumiskoht: Elujõusaal (Viimsis, Kaluri tee 5, 74001 Haabneeme)
  • Toimumisaeg: Kolmel sügislaupäeval: 21. septembril, 26. oktoobril ja 23. novembril, kell 11.00-12.30,
  • Maht kokku: 6 akadeemilist tundi

Osaluspanus: ühes töötoas osalemine 23 € / makstes kõik töötoad korraga kehtib soodushind 59 €, hinna sees on paberid ja kunstitarbed

Kohti on piiratud arv! Osalemise kinnitab kursuse tasu laekumine Loovuskohvik OÜ pangakontole: A/A LHV Pank EE587700771002332649 (Selgituseks märgi palun töötoa kuupäev ja nimi)

Kui soovid kinkida loovust ja tahad kursuse kinkekaarti kallile inimesele, anna teada ja saad selle!

Töötubade kava:

Esimene töötuba “Loovuse äratus!” 21. septembril 2019

Esimesel kohtumisel vabastame end joonistamist takistavatest piduritest. Sodime ja kritseldame. Teeme loovust arendavaid joonistusharjutusi.

Sellest töötoast saad ideid toredateks harjutusteks kuidas oma loovust käivitada ning mida ka kolleegide, õpilaste või sõpradega koos teha enne mõttetööd:)

Teine töötuba “Zenjoonistamine” 26. oktoobil 2019

Teisel kohtumisel tegeleme zenjoonistamisega. Uurime lähemalt, mis asi on zentangeldamine ja naudime mustrite loomist.

Kunsti loomist on võrreldud mediteerimisega, oleme kohal ja hetkes ja mõte puhkab, keha lõõgastub. Tule proovi, kas vastab tõele 😉

Kolmas töötuba “Maagiline mandala” 23. novembril 2019

Kolmandal kohtumisel avastame mandalate põnevat maailma, keskendume iseendale ja loome oma isikliku õnnemandala.

Tule koge, loo ja lõõgastu!

Jaana Ojakäär-Kitsing

Juhendaja Jaana Ojakäär-Kitsing on tegelenud kunstiga lapsest saati, osalenud erinevatel koolitustel ja hoidnud joonistamise ja maalimise hobi terve elu oma südame lähedal.
Loovus on Jaana elu keskne väärtus. 2010. aastal asutas Jaana inimeste loova enesekindluse jõustamiseks firma nimega Loovuskohvik ning nüüd peab ta ka laste loovuse toetamisele suunatud blogi Loovlaps. 2016. aastal ilmus ka Jaana esimene raamat “Loova elu teejuht”, 2017. aastal raamat “Minu armas südameloom” ja 2018. aastal “Pai lapse loovusele”. Jaana CV leiad SIIT.

 

 

 

Palun registreeri end:


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!