Loovlaps

Aarete jaht

Nii tore oleks päriselt aianurgast küllust täis aaretelaegas leida, eksole?

Lastele on see sama tore ja nendele saab õnneks ka selle elamuse luua. Peale esimest aaretejahi mängu, muutus see kohe mu poja üheks suureks lemmikuks!

Ega seal midagi keerulist pole. Meisterda koos lapsega tore karbike ehk aaretelaegas.

Meie leidsime ühe parajas mõõdus karbi, kleepisime kuldse paberiga kõik karbi küljed üle. Kleepisime peale ka säravaid aaretejahi-piraatide kleepekaid. Sisse panime šokolaadimündid.

Peitsin siis ise laeka kavalasse kohta ära ja tegin aarete kaardi ning vihjed. Üks leitud vihje juhatab järgmiseni, kuni viimane viib aardeni.

Tubase mängu korral peitsime vihjed näiteks: voodi alla, venna vankrisse, praeahju, külmkappi, vaiba alla, sahtlisse, kappi jne.

Õues võib karbi päriselt kuskile maha matta või lehtedega katta, et avastamisrõõmu oleks!

Head mängulusti!


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!