Loovlaps

Joonista või värvi oma Jooga-Mõmm ja võida auhind!

Jooga-Mõmmi raamatu sünni puhul kutsume kõiki lapsi osalema joonistamise-värvimise õnneloosis:)

Jooga-Mõmmi joonistus

Joonistage või värvige oma Jooga-Mõmm ja postitage pilt Loovlapse või Nagumuinasjutus Facebooki lehele või saatke jaana@loovlaps.loovuskohvik.ee 🙂

Pilte ootame oma leiutatud Jooga-Mõmmist või värvitud Jooga-Mõmmist 20. aprillini 2020 🙂

Jooga-Mõmmi ja Jänku-Jänni värvimislehed leiad siit (autoriks Kadri Võsumäe):

Jooga-Mõmmi raamat on juturaamat lastele, mille abil lihtsaid lõdvestusharjutusi kogeda ja õppida:)

Kõigil on kiire. Me unustame endale puhkehetki lubada. Ka lapsi kimbutab stress ja üleväsimus. Mõnikord isegi ärevus või uneprobleemid. Kõige paremini aitab ikkagi lõdvestumine.

Selles raamatus tutvustab Jooga-Mõmm lihtsaid nippe pingete maandamiseks ning keha ja meele rahustamiseks. Sügav hingamine, rahulik liikumine ning tähelepanu toomine praegusesse hetke suudavad korda saata imesid.

Ava raamat ja asu koos metsaelanikega harjutama!

Raamatu loojad:

Jaana Ojakäär-Kitsing on lastejooga õpetaja, kolme lapse ema ning raamatute “Loova elu teejuht”, “Pai lapse loovusele” ning “Minu armas südameloom” autor.

Raamatu imeline illustraator on Kadri Võsumäe, kes on samuti kolme lapse ema ning suurepärane kunstnik (Vaata lisa: nagumuinasjutus.ee).

Raamatu saad endale osta:

Mõnusat lõdvestumist!!! 🙂


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!
  •  
  •  
  •