Loovlaps

Lõbus meisterdamine kleepsudega

Flying Tigeri poest leidsin hiljuti toredad kleepsukomplektid, millega saab vahvalt loovust lennutada naljaportreesid või pabernukke luues.

Jõuluajal tegime sarnaseid asju DJECO kleepsude komplektiga, selle kohta leiad postituse siit. Tigeri omad on aga poole odavamad ja sama lõbusad. Talvisel ajal tuleb ikka ette, et vaja lastega pikki tubaseid päevi sisustada ning see tegevus toob alati palju nalja ja rõõmu, seega soovitan soojalt:)

Kasuta kas kaasasolevaid portreealuseid/pabernukke või joonista/maali ise peakuju või pabernukuke, mida kaunistada toredate kleepsudega… Sel viisil saab teha ka pereliikmetele kingituseks naljaportreesid, mida raamida ja kinkida või siis toredaid kaardikesi luua (näiteks sõbrale sünnipäevaks või sõbrapäevaks) 🙂

Head lustimist!

tiger

meisterdamine loovlaps

Kas Sul juba on uus inspiratsiooniraamat “Pai lapse loovusele” laste loovuse toetamiseks ja raamat “Minu armas südameloom” oma südamele pai tegemiseks? 🙂


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!