Loovlaps

Jooga-Mõmmi loov lastejooga Viimsis (4-9 aastastele lastele)

Laupäevastes Jooga-Mõmmi tundides teeme lihtsaid lastejooga harjutusi, võimleme, räägime väärtustest (nt tervis, õnn, armastus, loovus, head suhted…), õpime lõdvestuma, mängime ning treenime oma loovust. Lastejoogas õpime mänguliselt kuulama oma sisetunnet ning õpime oma keha ja meele eest hoolitseda.

Iga tund on pisut omamoodi ning tunni lõpus ka pisut meisterdame, joonistame, mängime, tantsime vms, et kinnistada tunni teemat ning laadida end inspiratsiooniga:)

Lastejooga toimub laupäeviti, kell 13.00–13.45 Viimsis Elujõusaalis Kaluri tee 5, II korrus, Haabneeme (sissepääs Kaluri tee poolt, parkimine maja ümber tasuta).www.elujousaal.ee 

Järgmiste lastejooga tundide ajakava:
27. mail kell 13.00 Hooaja lõpupidu! 🙂

Sihtgrupiks on 4–9 aastased lapsed, pole oluline kas laps on varem lastejoogat proovinud või mitte.

Osaluspanus:

  • Üksikkord 10 EUR
  • 6 korra kaart 54 EUR (ehk 9 EUR/kord), kaart kehtib 2 kuud

Tasuda saab sularahas kohapeal või teha eelnevalt ülekanne Loovuskohvik OÜ arvele EE937700771005232610 selgituseks palun märgi LASTEJOOGA ja lapse nimi.

Vajalik on eelnev registreerumine, sest kohti on piiratud arv.

Palun täida registreerimisvorm: https://forms.gle/8Yw4gk72x4fUVvD97

Lastejooga tundi viib läbi Jaana Ojakäär-Kitsing, kes on lastejooga õpetaja, loovustubade juhendaja, kolme lapse ema ning raamatute autor. Jaana on praeguseks loonud 5 raamatut: “Jooga-Mõmmi enesekindluse rännak”, “Jooga-Mõmmi lõdvestusharjutsued lastele”, “Minu armas südameloom”, “Pai lapse loovusele” ning “Loova elu teejuht” autor.

Lisainfo:

Jaana jaana@loovuskohvik.ee/ telefon: 569 569 21

Jälgi loovlast ka Facebookis ja Instagramis:

www.facebook.com/loovlaps

www.instagram.com/loovlaps

Oled oodatud:)


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!
  •  
  •  
  •