Loovlaps

Loov lõunapaus raamatuga “Pai lapse loovusele” õpetajatele ja lastevanematele

Hea õpetaja ja lapsevanem!

Tee keset tegusat päeva mõnus loovuspaus, et virgutada oma loovust ning koguda nippe, harjutusi ja ideid oma õpilaste ja laste loovuse jõustamiseks.

Mahutame 1,5 tunni sisse võimalikult palju erinevaid loovaid harjutusi ja tegevusi raamatust “Pai lapse loovusele.”

Kogeme paari harjutust meelerahu loomiseks, praktiseerime veidi lihtsaid liikumisharjutusi loovuse käivitamiseks ning teeme läbi toredaid loovjoonistamise harjutusi.

Pai lapse loovusele kaanefotoOodatud on kõik lasteaia- ja kooliõpetajad ning lapsevanemad, kes soovivad veeta loova lõunapausi, tahavad teha läbi toredaid harjutusi ja pärast kodus, koolis või lasteaias oma lapsed või õpilased loovusega üle paitada.

Osalemine on tasuta, aga vajalik eelnev registreerumine: sandra@viimsiraamatukogu.ee

Töötoas on võimalik endale soovi korral osta ka raamat “Pai lapse loovusele” soodushinnaga 18 eur (selleks varu palun kaasa täpne sularaha).

Loov lõunapaus raamatuga _Pai lapse loovusele_


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!
  •  
  •  
  •