Loovlaps

Papist “värvi ise” mängumaja

Palju väikeseid lapsi unistavad oma mängumajast. Ja minu üllatuseks oli selle soovi täitmine lihtsam (ja soodsam), kui arvasin.

Meie selle aasta jõuluvana leidis toreda kingituse – “värvi ise” papist piraadimaja. Selle sai issi abiga kokku panna ning hiljem lustida maja värvimisega. Maja on piisavalt suur, et mitu last mahuvad sinna sisse ka mängima ja seni pole veel ära lagunenud.

See oleks tore tegevus ka lasteaiarühmale, et oma rühma vahva maja hankida ja koos ära värvida! Pärast saab majas mängides lõbutseda.

Mina ostsin selle Büroomaailmast, seal hetkel valikus: piraadimaja (http://bit.ly/2CwNC6C), printsessiloss (http://bit.ly/2lK9P6T) ja rakett (http://bit.ly/2lLFLXL).

Vahvat meisterdamist!
Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!
  •  
  •  
  •