Loovlaps

Sõbrapäeva lastehommik

Ootame kõiki rõõmsaid lapsi laupäeval, 10. veebruaril lustima sõbrapäeva lastehommikule.

Üheskoos meisterdame ja värvime armsaid südameloomakesi, kuulame oma sisemist tarkust, lõõgastume Salasõna lastemeditatsiooni saatel ja teeme keha virgutavat lastejoogat.

Programm 

  • Kogunemine kell 11.00
  • Salasõna meelerännak lastele (ja vanematele)

Teeme päris ise läbi ühe toreda meelerännaku, et õppida oma sisemist tarkust paremini kuulama. See on lihtne ja lastepärane juhendatud meditatsioon, millega iga laps saab suurepäraselt hakkama! Tahame selle looga süstida lapsesse usku, et ta on imeline just sellisena, nagu ta on. Lapses olev lahkus ja abivalmidus aitavad tal olla veel parem sõber.

  • Südameloomakeste kunstitund (juhendavad Jaana Ojakäär ja Lumimari)

Piilume raamatusse “Minu armas südameloom”, kuulame südamelooma tarkuseteri ja meisterdame päris enda südamelooma.

Värvime kunstnik Lumimari loodud vahvate raamatutegelastega värvimislehti.

  • Lastejooga tervele perele (juhendab Krista Sink)

Lastejooga on mänguline tund, kus teeme looval viisil loodusest ja loomadest inspireeritud joogaharjutusi, võimleme ja mängime. Lastejooga võimaldab lapsel toetada oma keha ning õppida olulisi eluväärtuseid läbi mänguliste harjutuste ja kogemuste.

Sündmus on tasuta pisikestele ja suurtele! Vanusepiiranguid pole 🙂

Oled teretulnud võtma kaasa ampsukesi ühisele sõbrapäeva näksilauale ning vahetusjalatsiteks võid kotti pista sussid.

Toimumisaeg: Laupäev, 10. veebruar 2018, kell 11.00-13.00

Toimumiskoht: Holistika Instituut, Endla 15 (IV korrus)

Palun registreeri end: jaana@holistika.ee

minu-armas-sydameloom

 

Õnneloos!

Kõikide osalejate vahel loosime välja kingituseks Pegasuse kirjastuse poolt ühe raamatu “Minu armas südameloom” ja Salasõna poolt meditatsiooniplaadi “Lapse rõõmuks”.

Sõbrapäeva kingipood

Sõbrapäeva lastehommikul saad osta soodushinnaga Salasõna meditatsiooniplaate ja raamatuid “Minu armas südameloom” (10 eur). Raamatusse jagavad autogramme autor Jaana ja kunstnik Lumimari. Palun võta ostusoovi korral kaasa sularaha.

lapse roomuksSalasõna meditatsiooniplaatide kohta uuri lisa siit.

Raamatu “Minu armas südameloom” kohta uuri lisa siit.

Toetajad

Sündmust toetab mõnusa hubase ruumiga Holistika Instituut. Õnneloosi kingitused panevad välja kirjastus Pegasus ja Salasõna. Aitäh!!!

Lisainfo: jaana@holistika.ee või 569 569 21

Liitu sündmusega ka Facebookis 🙂

Rõõmsa kohtumiseni


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!