Loovlaps

Raamatu “Pai lapse loovusele” esitlus ja loovushommik 17. novembril Pirita raamatukogus

Ootan Sind laupäeval, 17. novembril kell 12.00 Pirita raamatukokku koos lastega looma ja meisterdama. Tule osale mõnusal loovushommikul ja piilu trükisooja raamatusse “Pai lapse loovusele”.

Kuidas teha pai pisikese inimese loovusele, et kasvaks üles üks elurõõmus ja loov laps? Raamatust “Pai lapse loovusele” leiavad inspiratsiooni nii lapsevanemad, lasteaia- ja kooliõpetajad kui ka huviringide juhendajad. Raamatu kaante vahel on suur hulk harjutusi: lastejoogast tantsuni, kunstikatsetusi ja meisterdamist, näitlemist ja improviseerimist, abi meelerahu leidmisel ja nippe tööks tunnetega ning inspiratsiooni elu tähistamiseks.
Loe raamatu kohta lisa: https://loovlaps.loovuskohvik.ee/uus-raamat-pai-lapse-loovusele-on-valmis/

Võta kindlasti lapsed kaasa! Treenime koos loovusmusklit loovjoonistamisega ning raamatu esitluse ja lastehommiku raames saab iga laps endale värvida ja kujundada kingituseks maski, sest mängud ja eriti just rollimängud on loovuse arendamisel nii olulised tegevused!:)

Sündmus on kõigile tasuta!

Selleks, et meisterdusasju varuda, anna palun oma tulekust teada: jaana@loovuskohvik.ee

Raamatu esitlusel on võimalik endale ka raamat soodushinnaga osta, varu palun kaasa sularaha.

Lõbusa ja loova kohtumiseni Pirital!
Jaana

Lisainfo:
jaana@loovuskohvik.ee
569 569 21
www.loovlaps.ee


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!