Loovlaps

Tule tähista isadepäeva loovalt ja põnevalt 11. novembril Fun and Zen Stuudios!

Loov isadepäev Fun and Zen Stuudios!

Isade-pühapäeval võiks peale kodus koogi söömise veel midagi vahvat perega ette võtta ning Fun and Zen Stuudio on selleks õige koht! Kutsume Sind terve perega osa võtma mõnusast loovast pühapäevast!

Palun anna oma tulekust märku aadressil funzenstuudio@gmail.com

Osalema ei pea kõikides tegevustes ning võid ka vaid stuudiot ja kohvikut uudistama tulla! Samuti ei ole isade kaasavõtmine kohustuslik, kui nad oma päeva kodus või tööl soovivad nautida 🙂

Loova isadepäeva programm (12.00–15.00):

Kell 12.00 stardime isadepäeva programmiga – tervitussõnad Stuudio perenaistelt ja päeva tutvustus!

12.10 – 12.40 Venitame end ilusaks päevaks vormi! Keskpäevane perejooga ning kasulikud liikumisharjutused emmedele-issidele ja lastele. Teeme lihtsaid, lõbusaid ja mõnusaid perejoogast inspireeritud harjutusi, millega saab hakkama igaüks! Juhendab Fun and Zen lastejooga õpetaja Kristel.

12.45 – 13.15 Treenime loovusmusklit! Piilume värskelt ilmunud raamatusse “Pai lapse loovusele” ja treenime oma loovust toredas loovjoonistamise töötoas (joonistamisoskust pole selleks vaja!!!). Juhendab loovusraamatute autor ja loovlaps.ee blogija Jaana.

13.15 – 13.45 Kohviku- ja pildistamispaus:) Soovijatel on võimalik ka osta pühendusega raamatuid.

Tee tore perepilt! Kell 12.00 – 14.00 on fotograaf Helen valmis pildistama kauneid pilte teie perekonnast meie stuudio hubastes nurkades. Tasu 10€ ning digifailid saadetakse meilile.

Ampsa head ja paremat! Kell 12.00 – 15.00 pakub perefirma Pommeri Aed (www.facebook.com/pommeriaed/) perenaine Kerttu-Kaisa ahjusooja kooki ja pirukaid ning taimeteed.

13.45 – 14.30 Jätkame loovuslainel ühiselt meisterdades. Juhendab Fun and Zen lastejooga õpetaja Kristel.

Sissepääs on tasuta! Palun anna oma tulekust märku aadressil funzenstuudio@gmail.com

NB! Kohviku, pildistamise (10 eur) või raamatu eest tasumiseks (18 eur) palume kaasa võtta sularaha.

Lisainfo raamatu “Pai lapse loovusele” kohta:

Kuidas teha pai pisikese inimese loovusele, et kasvaks üles üks elurõõmus ja loov laps?
Sellest raamatust leiavad inspiratsiooni nii lapsevanemad, lasteaia- ja kooliõpetajad kui ka huviringide juhendajad.

Raamatu kaante vahel on suur hulk harjutusi: lastejoogast tantsuni, kunstikatsetusi ja meisterdamist, näitlemist ja improviseerimist, abi meelerahu leidmisel ja nippe tööks tunnetega ning inspiratsiooni elu tähistamiseks.

Need on harjutused, kus pole liiga kitsaid juhiseid, sest nii jääb lastele ruumi oma loovust avastada ja arendada. Laps õpib seeläbi ennast paremini tundma, leiab oma erilised anded ja võimed ning kuulab oma südamesoove. Muudame päevad eriliseks ja tähistame laste loovust!

Raamatut saab kohapealt ka soetada soodushinnaga 18 eur!
Loe raamatu kohta lisa: https://loovlaps.loovuskohvik.ee/uus-raamat-pai-lapse-loovusele-on-valmis/


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!
  •  
  •  
  •