Loovlaps

Tubane takistusrada

See on eriti hea lahendus vihmaste ilmade korral, kus õue ei kipu, aga meeletu energia tahab realiseerimist. Tee lapsele tore ronimis-roomamis-hüppamisrada. Mõtle lisaks tore mängulegend (nt aaretejaht saladustesaarel, matk džunglisse või põgenemine mängukolli eest).

Paiguta toolid-lauad, padjad takistusrajale, millest tuleb üle ronida või alt läbi pugeda. Kleebi põrandale seinanätsu või kahepoolse teibiga papist taldrikud – need on nagu kivid, kuhu peale peab hüppama ja kivide (taldrikute) kõrvale jääb näiteks ookean kurjade haikaladega.

Taustaks võid panna ka rütmika muusika, mis mängu veelgi elavdab.

Energilist lustimist!


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!