Loovlaps

Loovushommik lastele Viru keskuse Rahva Raamatus

Kas teadsid, et aprill on südamekuu? Ja meie ootame kõiki lapsi laupäeval, 14. aprillil Viru keskuse Rahva raamatusse loovale ja südamlikule lastehommikule.

Üheskoos meisterdame ja värvime armsaid südameloomakesi, kuulame oma sisemist tarkust ja lõõgastume Salasõna lastemeditatsiooni saatel.

Programm 

  • Kogunemine kell 12.00
  • Salasõna meelerännak lastele (ja vanematele)

Teeme päris ise läbi ühe toreda meelerännaku, et õppida oma sisemist tarkust paremini kuulama. See on lihtne ja lastepärane juhendatud meditatsioon, millega iga laps saab suurepäraselt hakkama! Tahame selle looga süstida lapsesse usku, et ta on imeline just sellisena, nagu ta on. Lapses olev lahkus ja abivalmidus aitavad tal olla veel parem sõber.

  • Südameloomakeste kunstitund (juhendavad Jaana Ojakäär ja Lumimari)

Piilume Jaana Ojakääru kirjutatud raamatusse “Minu armas südameloom”, kuulame südamelooma tarkuseteri ja meisterdame päris enda südamelooma.

Värvime kunstnik Lumimari loodud vahvate raamatutegelastega värvimislehti.

 

minu-armas-sydameloomSündmus on tasuta pisikestele ja suurtele! Vanusepiiranguid pole:) 

Toimumisaeg: Laupäev, 14. aprill 2018, kell 12.00-13.15

Toimumiskoht: Viru Keskuse Rahva Raamatu pood (IV korrus)

Palun registreeri end: jaana@loovlaps.loovuskohvik.ee

 

Looval lastehommikul saad osta soodushinnaga Salasõna meditatsiooniplaate ja raamatuid “Minu armas südameloom”. Raamatusse jagavad autogramme autor Jaana ja kunstnik Lumimari.

lapse roomuksSalasõna meditatsiooniplaatide kohta uuri lisa siit.

Raamatu “Minu armas südameloom” kohta uuri lisa siit.

Lisainfo: jaana@loovlaps.loovuskohvik.ee või 569 569 21

Rõõmsa kohtumiseni

Laste loovushommiku poster

 


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!