Loovlaps

Positiivsete kinnituslausetega värvilehed printimiseks

Mis on afirmatsioon ehk positiivne kinnituslause? See ongi just nimelt kinnitus, mida me erinevatel põhjustel oma peas mõtleme või valjusti välja ütleme. Mida rohkem kordame, seda rohkem seda uskuma ja sellele vastavalt käituma hakkame.

Heade afirmatsioonide kordamine aitab meil hoida oma elu endale meeldival kursil.

Kõige tähtsam jutt meie elus on just see jutt, mida me räägime iseendaga. Seepärast on eriti oluline lastele juba varakult õpetada endaga sõber olemist ning iseenda suurimaks julgustajaks olemist.

Allolevad värvimiseks mõeldud lehed sobivad nii lastele kui täiskasvanutele. Värvides võid lauset korrata, kuid alateadvusele piisab juba sellest kui see lause on meil silme all ja eriti võimas, kui me selle seest värvi või mustriga kaunistame. Valige enda lemmik või printige välja kõik!


Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!
  •  
  •  
  •