Loovlaps

Väikese kunstniku 7 lemmikraamatut

Jagan kunstiraamatute TOP-i oma raamaturiiulilt, kust lastega meisterdamiseks ideid nopin ja mida Sullegi soovitan…

  1. Laura Minter ja Tia Williams: “Üks suur raamat – 100 väikest tegevust” – põnevad kunsti- ja meisterdustööd pisikestele kunstnikele.
  2. B. Krahula: “Üks Zentangle päevas” – mõnus mustrite joonistamisest koosnev lõõgastav kunstistiil zentangeldamine sobib nii täiskasvanutele kui veidi vanematele lastele.
  3. “Loov Kunst” – siit leiad 48 põnevat kunstiprojekti, mida lastega katsetada.
  4. “Väikese kunstniku joonistamisraamat” – lõbusad loovust virgutavad joonistamisülesanded, millega saad oma kujutlusvõimet arendada. Sobib nii lastele kui täiskavanutele.
  5. R. Bonilla “Loomingulised mudilased” – väga armas raamat, kus saab värviplekkidest põnevaid tegelasi joonistada ja leiutada. Tore jutuke motiveerib loov olema ja oma loomingulisust austama.
  6. “Hirameki. Geniaalne plätserdamis-kritseldamis-lõbu” – see on samuti värviplekkidest leiutamise raamat, mis on tore nii täiskasvanutele kui lastele.
  7. “Armas ja lihtne. 61 kiisut, jänkut ja muud vigurit lastega meisterdamiseks” – nimi ütleb kõik juba ära. Käsitöö ja meisterdamishuvilistele vahva raamat inspiratsiooniks.

kunstiraamatud loovlaps

Lisaks olen tellinud Amazonist ka inglisekeelseid raamatuid. Toredad on näiteks sellised raamatud nagu: ART lab, Collage lab, PAINT lab ja DRAWING lab.

Head inspiratsioonilendu!
Jaana Ojakäär-Kitsing

Tere, mina olen Jaana ja ma usun, et kõik lapsed sünnivad loovatena. Ning usun ka seda, et täiskasvanute vastutus on hoida seda loovust elusana ning seda omalt poolt parimate meetodite kaudu jõustada. Sel moel kasvavad loovatest lastest loovad täiskasvanud, kes saavad särada inspireerivate Loojatena Eesti ja maailma heaks. Ma olen õppinud lastejooga õpetajaks ja olen ka kahe väikese poisipõnni ema. Avastan ja uurin laste loovuse maailma ning jagan oma avastusi ja ideid siin lehel ka Sinuga:) Rõõmsat loomist!
  •  
  •  
  •